Išsirinkite savo automobilį už ypatingą kainą!

Pasaka: Išsirinkite savo automobilį už ypatingą kainą! | Sixt Leasing

Naujasis VW Golf arba VW Jetta; Toyota Auris arba Peugeot 208? O galbūt net VW Passat arba VW Tiguan? Išsirinkite savo įmonės automobilį pradedant nuo 169,00 Eur/per mėn.! Skamba kaip Pasaka?

Naujo automobilio finansavimas, draudimai, padangos ir jų keitimas, techniniai aptarnavimai, techninė apžiūra, pagalba kelyje, remonto darbų organizavimas ir priežiūra, sąskaitų administravimas yra įskaičiuoti į mėnesinę įmoką, kuri yra fiksuota visą nuomos laikotarpį. Kas yra pats gudriausias?

Kreipkitės dabar ir gaukite naują automobilį savo įmonei!

Kas yra veiklos nuoma su visa priežiūra?

Veiklos nuoma su visa priežiūra (arba ilgalaikė nuoma) yra nuomos rūšis, kai automobilis suteikiamas (išnuomojamas) klientui tam tikram laikotarpiui (vidutiniškai 3–5 metams). Per šį laikotarpį klientas padengia automobilio nusidėvėjimo vertę. Į vieno mėnesio mokestį už veiklos nuomą su visą priežiūrą įskaičiuotos ir papildomos paslaugos, pvz., draudimas, techninė priežiūra, mokesčių administravimas ir pan. 

Nuomos mokestis nekinta visą nuomos laikotarpį. Jis priklauso nuo automobilio pirkimo kainos ir jo likutinės vertės veiklos nuomos pabaigoje, taip pat nuo pasirinktų papildomų paslaugų.

Veiklos nuomos su visa priežiūra mėnesinis mokestis yra didesnis nei išperkamosios nuomos ar įprastos veiklos nuomos, nes visos papildomos paslaugos, susijusios su automobiliu, yra įskaičiuotos į mėnesinį mokestį.
Pasibaigus sutarčiai, klientas gali pasirinkti, ar grąžinti automobilį ir išsirinkti naują, pratęsti sutartį ir toliau naudotis automobiliu, ar nurodyti jo pirkėją.

Kaip galime teikti tokią paslaugą?

SIXT yra vienas iš didžiausių automobilių pirkėjų Lietuvoje. Todėl SIXT gauna didesnių privilegijų ir nuolaidų ne tik iš automobilių pardavėjų, bet ir iš paslaugų teikėjų visose Baltijos šalyse. Tapkite SIXT Leasing klientu ir savo automobilių parkui taikykite SIXT pirkimo pajėgumų teikiamus privalumus jau šiandien! 

Kokioms bendrovėms tinka ši paslauga?

Veiklos nuoma su visa priežiūra tinka bendrovėms, kurios turi nuo 1 iki kelių šimtų automobilių. Jeigu jūsų automobilių parke yra daugiau kaip 15 automobilių, žiūrėkite mūsų Automobilių parko valdymo pasiūlymą.

Kokie yra veiklos nuomos su visa priežiūra privalumai?

  • Fiksuoti mėnesiniai mokėjimai, kurie leidžia planuoti finansų srautus, ir visos su automobiliu susijusios išlaidos, įtrauktos į mėnesio sąskaitą. 
  • Garantuojamas patogumas ir priežiūra – visais klausimais, susijusiais su automobiliu, pasirūpins SIXT leasing. 
  • Nebalansiniai įsipareigojimai, nes automobilis yra nuomojamas, o ne perkamas. SIXT privalumai teikiami, net jeigu nuomojate tik vieną automobilį. 
  • Palengvinta apskaita – viena sąskaita per mėnesį už visas paslaugas. Vienas nemokamas skambutis bet kuriuo paros metu visais klausimais.

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią automobilio nuomos pasiūlymą per 1 darbo dieną!

Įskaičiuota: automobilio finansavimas. Veiklos nuoma 48 mėn. su 100 000 km. rida; privalomas civilinės atsakomybės draudimas 1.000.000 EUR turtui, 5.000.000 EUR nelaimingiems atsitikimams; CASCO draudimas nuo avarijos, kompensuojantis žalos atlyginimą nuo 500,00 EUR, nuo vagystės 90% automobilio vertės. Draudimas galioja ir Europos šalyse; draudiminių įvykių administravimas; periodiniai techniniai aptarnavimai; žieminių arba vasarinių padangų komplektas (4 vnt.); sezoninių padangų montavimas, balansavimas; nesezoninių padangų saugojimas; privaloma techninė apžiūra Tuvlitoje, administravimas bei priminimas; techninė pagalba kelyje 24 val. per parą draudiminio įvykio atveju (Lietuvos teritorijoje); remonto darbų organizavimas ir priežiūra. Sąskaitų administravimas.

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas