Automobilių veiklos nuomos

Veiklos nuoma su  paslaugomis | Sixt Leasing

Veiklos nuoma su visa priežiūra – gudri automobilio pirkimo alternatyva

Prieinama kaina, puiki priežiūra, saugumas ir pagalba visą parą – tai tik keli privalumai, kuriais gali džiaugtis Sixt Leasing klientai. Pasinaudokite ilgalaike automobilio nuoma ir visais privalumais jau šiandien! 

Jūsų bendrovei reikia automobilio? Išsinuomokite automobilį iš Sixt Leasing

Taikydami veiklos nuomą su visa priežiūra, pasirūpinsime, kad automobilių įranga atitiktų jūsų bendrovės poreikius. Išnuomosime automobilius sutartam laikotarpiui (vidutiniškai 3–5 metams) ir ridai. Nuomos mokestis nekinta visą nuomos laikotarpį. Jeigu jūsų bendrovė norės pakeisti esamą automobilį nauju, mes parduosime jūsų automobilį už jus.

Kaip galime teikti tokią paslaugą?

Sixt yra didžiausias automobilių pirkėjas Lietuvoje. Todėl Sixt gauna didesnių privilegijų ir nuolaidų ne tik iš automobilių pardavėjų, bet ir iš paslaugų teikėjų visose Baltijos šalyse. Tapkite Sixt Leasing klientu ir savo automobilių parkui taikykite Sixt pirkimo pajėgumų teikiamus privalumus jau šiandien!

Kokie yra veiklos nuomos su visa priežiūra privalumai?

  • Fiksuoti mėnesiniai mokėjimai, kurie leidžia planuoti finansų srautus, ir visos su automobiliu susijusios išlaidos, įtrauktos į mėnesio sąskaitą. 
  • Garantuojamas patogumas ir priežiūra – visais klausimais, susijusiais su automobiliu, pasirūpins Sixt Leasing. Nebalansiniai įsipareigojimai, nes automobilis yra nuomojamas, o ne perkamas. 
  • Sixt privalumai teikiami, net jeigu nuomojate tik vieną automobilį. Palengvinta apskaita – viena sąskaita per mėnesį už visas paslaugas. Vienas nemokamas skambutis bet kuriuo paros metu visais klausimais.
  • Pasibaigus veiklos nuomai klientas gali arba nusipirkti automobilį (nurodydamas pirkėją) už jo likutinę vertę, nustatytą pasirašant sutartį, arba grąžinti automobilį nuomotojui ir pasirinkti naują automobilį.

Kodėl turėtumėte rinktis Sixt Leasing paslaugas?

Sixt teikia jūsų pageidaujamos markės ir modelio automobilio nuomos paslaugas arba veiklos nuomos su visa priežiūra paslaugas už geriausią kainą.

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas